bdsm-sex-games.com - BDSM Sex Games

Qendër Për Lojtarë Të Rritur

Lojërat me shumë lojtarë dhe veçoritë e komunitetit në vend


Luaj Në Lëvizje

Të gjitha lojërat mund të luhen edhe në celular


Pa PAGESË XXX Gaming

Ne nuk kërkojmë asnjë lloj parash në platformën tonë

BDSM Sex Games

Nga Brenda Lojës

BDSM Sex Games #1 BDSM Sex Games #2 BDSM Sex Games #3 BDSM Sex Games #4 BDSM Sex Games #5 BDSM Sex Games #6 BDSM Sex Games #7 BDSM Sex Games #8 BDSM Sex Games #9 BDSM Sex Games #10
 
Luaj Falas Tani

Bëhu Mjeshtër Ose Skllav Në Lojërat Seksuale BDSM

Industria e lojërave për të rritur ka evoluar kaq shumë në dekadën e fundit. Ajo që dikur ishte thjesht shfaqje Flash me pikë dhe klikim Në vitet 2010 tani janë përvoja reale virtuale me grafikë mahnitëse dhe kontroll të plotë mbi veprimin. DHE KJO BOTË XXX VR ofron mundësinë e kënaqjes së të gjitha llojeve të nxitjeve dhe dëshirave që nuk mund të plotësohen në jetën reale, e cila është perfekte për adhuruesit e fetisheve ekstreme. Ky duhet të jetë një lajm i mirë nëse jeni Në Skllavëri, Disiplinë, Sadizëm dhe Mazokizëm.

Dhe lajmi edhe më i mirë është se sapo keni gjetur Lojëra Seksi BDSM, një sit ku do të jeni në gjendje të eksperimentoni me të gjitha llojet e skllavërisë dhe disiplinës nga të dy këndvështrimet e mjeshtrave dhe skllevërve. Ne kemi zhanre të ndryshme në të cilat mund të shijoni stile të shumta lojërash. Dhe të gjithë vijnë në të gjitha pajisjet tuaja. Ju nuk do të keni më nevojë për një tub pornografik pasi keni përjetuar një lojë në koleksionin tonë për herë të parë. Dhe do të merrni shumë më tepër kënaqësi për fetishin tuaj ekstrem nga përvojat virtuale të faqes sonë sesa nga një video në një tub seksi. Dhe megjithëse mund të duket klishe, lajmi i mirë vazhdon të grumbullohet për adhuruesit e BDSM - të gjitha këto lojëra janë plotësisht falas. Për këdo që vjen duke vizituar faqen tonë.

Bëhuni Një Mjeshtër Ose Një Mësuese Me Lojëra Seksi BDSM

Shumica e titujve në këtë vend kanë të bëjnë me t'ju dhënë mundësinë të bëheni mjeshtër ose dashnore dhe të keni rrugën tuaj me skllevër të pafuqishëm dhe të bindur. Dhe kjo është arsyeja pse shumica e ngarkimeve tona vijnë me lojëra që do të luani nga ky këndvështrim. Ato nga një perspektivë dominator mashkull po vijnë me qij detyruar dhe seks anal dhimbshme, si dhe të gjitha llojet e dënimeve dhe kinks poshtërimit. Ne kemi simulatorë në të cilët veprimi shkurton drejt e në ndjekje, duke ju dhënë lirinë për të kontrolluar seancën e ndëshkimit të një skllavi. Por ne gjithashtu kemi lojëra RPG ku do të duhet të gjeni skllevër për dëshirat tuaja. Ndërtoni një harem duke u takuar me gratë dhe duke i bindur ato që t'ju binden si mjeshtër ose të përdorin fuqitë e kontrollit të mendjes në disa nga lojërat tona hypno.

Nga ana tjetër, Loja Seksuale BDSM vjen me tituj të rrallë në të cilët mund të jesh një dominatrix, e cila është e shkëlqyeshme si për burrat ashtu edhe për gratë. Shumica e tyre janë duke ofruar takime lezbike femdom. Por ne gjithashtu gjetëm disa lojëra femdom në të cilat skllevërit janë burra, e cila vjen me gjithçka, nga mohimi i orgazmës dhe CBT te pegging dhe rrip-në deepthroat. Disa mund të thonë se lojërat femdom në faqen tonë janë mënyra më agresive dhe hardcore se ato në të cilat dominatori është një mashkull. Kjo mund të jetë për shkak se gratë perceptohen si mënyrë më e keqe në pozicionet e pushtetit.

Bdsm Seks Lojra Në Të Cilën Ju Të Luajnë Si Një Skllav

Ashtu si ne sjellim tituj në të cilët mund të luani si mjeshtër ose dashnore, ne kemi disa lojëra në të cilat do të jeni skllav. Ndërsa ngarkimet në të cilat luani si dominator luhen kryesisht nga perspektiva mashkullore, ato që vijnë me lojë skllavesh vijnë kryesisht nga perspektiva femërore. Ju do të jeni një skllav i pafuqishëm në të gjitha llojet e situatave. Më e zakonshmja ka të bëjë me fantazitë e rrëmbimit dhe përdhunimit, të cilat vlerësohen aq shumë nga lojtarët e zojës. Disa prej tyre janë romane vizuale, duke ju dhënë një përvojë emocionale të asaj që ndodh në mendjet e vajzave që bien viktimë e çmendurive ekstreme TË BDSM.

Por ne gjithashtu gjetëm Disa Lojëra Seksi BDSM në faqen tonë që do të kënaqin nevojën tuaj për t'u bërë skllav për një dominatrix të fuqishëm. Disa nga këta tituj vijnë gjithashtu me përvoja roleplay në të cilat ju mund të jeni burri i një domina që ju kthen në një cuck të bindur motër dhe ju bën të shikoni atë të gëzojnë dema. Ka më shumë pritje në faqen tonë. Ju do të keni shumë argëtim duke zbuluar të gjitha zhanret e tjera dhe kinks ofertat tona të koleksionit. Merrni kohën tuaj dhe kaloni nëpër të gjitha lojërat e kategorive që ju pëlqejnë. Dhe sigurohuni që të ktheheni sepse ne ngarkojmë lojëra rregullisht.

Luaj Falas Tani